SEO

Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Dodawarka do seokatalogów »

  SQA to skuteczna dodawarka do seokatalogów. Działa wielowątkowo (wiele zadań jednocześnie), dzięki czemu umozliwia dodanie nawet 1000 wpisów w kilka minut . Program uruchamia się w środowisku Windows (7, Vista, Xp) zarówno 32 jak i 64 bit. Pozwala na szybkie i skuteczne dodawanie do płatnych i darmowych katalogów (multikod). Wykorzystuje Xrumer 7 oraz DeathByCaptcha.com do dekodowania obrazków. Udostępnia mechanizm szybkiego, trafnego i intuicyjnego wybierania podkategorii.Od wersji 2 umożliwia półautomatyczne dodawanie (przepisywanie obrazków reCaptcha i securimage).

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów Kalisz. Naprawy komputerów, monitorów i drukarek »

  Profesjonalny serwis komputerów. Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy (notebooki), monitory oraz drukarki. Nasz serwis komputerowy specjalizuje się w świadczeniu usług informatycznych. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych nośników pamięci, instalacją oprogramowania systemowego i użytkowego, instalacją i konfiguracją sieci przewodowych i bezprzewodowych, zabezpieczaniem sieci bezprzewodowych przez nieautoryzowanym dostępem. Nasz serwis naprawia sprzęt komputerowy na poziomie podstawowych elementów elektronicznych. Jeśli naprawa taka okaże się zbyt czasochłonna naprawiamy uszkodzony sprzęt na poziomie modułów. Dzięki temu gwarantujemy Klientowi najniższe ceny oraz najkrótszy czas naprawy. Nasz serwis zdiagnozują uszkodzony sprzęt komputerowy ?od ręki?. W czasie nie dłuższym niż 15 minut jest gotowa diagnoza i wstępna kalkulacja naprawy. Mamy wdrożoną ścieżkę szybkiej naprawy. Klient otrzymuje sprawny sprzęt w dniu, w którym dostarczył sprzęt uszkodzony.

  Termin dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do odtwarzania muzyki »

  Znakomity darmowy program przeznaczony do słuchania muzyki i radia. Program oprócz samą funkcją ustawiania playlist i grania muzyki oferuje także zestaw narzędzi zapewniających na edycję słów, przemianę audio pośród rozszerzeniami, zgrywanie płyt czy nagrywanie audio. Wszystkie te narzędzia mają zastosowanie w formie rozszerzonej aplikacji nie wchodzącej w całość podstawowego odtwarzacza. Dodatkowym walorem AIMP jest dostępność wtyczek i skinów mających wpływ na implementację panelu odtwarzacza do spersonalizowanych zachcianek.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mała księgowość prosta z SKP »

  W dzisiejszych czasach coraz częściej młodzi ludzie zakładają firmy. Otwierając działalność, możemy spotkać się z terminem mała księgowość. Co to w praktyce znaczy? Konkretnie to co słyszymy, a konkretnie jest to uproszczona rachunkowość, oparta na książce przychodów i rozchodów. Jest ona daleko mniej zawiła w prowadzeniu, w przeciwieństwie do ksiąg handlowych, czyli tak zwanej pełnej księgowości.
  Aby ułatwić prowadzenie księgowości dobrze jest zaopatrzyć się w program Super Księga Podatkowa - SKP. Mała księgowość - SKP, to sposób na rozliczanie się większości małych i średnich przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku, albo także ludzi samozatrudnionych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.
  Super Księga Podatkowa - mała księgowość to nade wszystko oprogramowanie, pozwalające w lekki i szybki sposób na wprowadzenie do systemu wszystkich potrzebnych dokumentów, faktur i zaksięgowania wszelkich przychodów i kosztów, a dodatkowo środków trwałych, zaopatrzenia itd. Jest to spore ułatwienie dla ludzi zaczynających dopiero swoją przygodę z kpir, ale także dla tych co do tej pory, prowadzili rozliczenia tradycyjnie ręcznie.
  Używając oprogramowania komputerowego Super Księgi Podatkowej do kpir, oszczędzamy czas, papier, ale przede wszystkim nerwy. System sam księguje poszczególne, wprowadzane pozycje, umożliwiając, dowolne sortowanie i tworzenie tabel i protokołów. W nietrudny sposób otrzymujemy także ewentualność utrwalenia książki przychodów i rozchodów jako plik pdf, i następnie drukowania jej. Kpir powinno się wypełniać starannie i metodycznie, tak aby zmniejszyć prawdopodobieństwo występowania potencjalnych pomyłek, jako że od zapisów w niej zawartych, zależy kwota podatku do uiszczenia.
  Pobierzmy wersję testową programu Super Księga Podatkowa ze strony producenta www. ksiegapodatkowa. pl i sprawdźmy jak prosta może być mała księgowość z SKP.

  Termin dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron, program Adder do pozycjonowania stron »

  Adder8 to program do automatycznego pozycjonowania stron www. Robot umożliwia skuteczne pozycjonowanie na własną rękę. Dodawarka w pełni automatycznie realizuje katalogowanie. Program pozwala zautomatyzować nużący proces ręcznego pozycjonowania.

  Termin dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowany system erp »

  Przedsiębiorstwo informatyki ETOB-RES zapewnia nowoczesne rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb klientów. W ofercie znajduje się oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych, jednostek budżetowych, rozwiązania dla zakładów komunalnych czy przedsiębiorstw budowlanych, systemy bilingowe wody, programy księgowe. Proponowane przez ETOB-RES systemy ERP są nieustannie udoskonalane są przez zatrudnionych programistów, tak by mogły zapewnić wysokiej klasy wsparcie. Dostępne systemy wspomagające zarządzanie spełniają najwyższe europejskie standardy.

  Termin dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie sklepów internetowych »

  Głowiłeś się być może w przeszłości nad tym, aby rozpocząć swój własny interes? Poddaj próbie swoje siły w handlu internetowym. Rynek e-commerce rozwija się w naszym kraju w niezwykle szybkim tempie. Coraz liczniejsza grupa ludzi decyduje się na zakupy przez Internet. Bez wątpienia jest to szansa dla przedsiębiorców! To co będzie Ci potrzebne to świetny pomysł, niewielka ilość funduszy na start, chwytliwa nazwa i najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego. W tym artykule spróbuje wyjaśnić czym charakteryzuje się dobre oprogramowanie sklepu internetowego. Bez wątpienia tego typu program sklepu powinien być wyjątkowo funkcjonalny, łatwy w obsłudze dla potencjalnych użytkowników sklepu, a również mocno zoptymalizowany pod wyszukiwarki internetowe. Niewątpliwą zaletą jaką powinno posiadać oprogramowanie sklepu internetowego będzie możliwość przystosowania go do swoich indywidualnych potrzeb. Takiego rodzaju funkcjonalnością mogą się pochwalić sklepy internetowe wielu producentów. Oprogramowanie to może zostać w sposób nieograniczony dostosowane pod każdy rodzaj sklepu, w zależności od upodobań jego właściciela.

  Termin dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe »

  Jednym z wartych odwiedzenia miejsc do wyszukiwania darmowych zamienników aplikacji jest serwis Pliksy - internetowy katalog programów za friko posiadający wiele interesujących pozycji. Co ważne, wszelkie programy - by pojawić się na stronie - muszą posiadać bezpłatną licencję. Poszukując alternatywnych aplikacji za friko nie zapomnij o mojej stronie z znanymi aplikacjami. Znajdziesz tu tysiące posegregowanych w katalogach tematycznych i według tagów aplikacji dla Twojego laptopa.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne programy »

  Na mojej stronie znajduje się ogromny zbiór oprogramowania na laptopy. Każdy z plików jest przydzielony do odpowiedniej kategorii, dzięki temu każdy śpiesznie i bez dylematu znajdzie program, który jest jemu wymagany. Kompletna baza z bezpłatym oprogramowaniem. Każdy użytkownik Internetu znajdzie tu dla siebie jakieś fajne aplikacje i będzie do nas powracał. Portal skupia swoją uwagę głównie na darmowych programach, które mają ugruntowaną pozycję, sprawdziły się i przez wielu użytkowników otrzymały przychylne komentarze.

  Termin dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla magazynów »

  Prowadzenie małej kilku osobowej firmy nie jest wymagającym zadaniem, dlatego że większość rzeczy da się samemu ogarnąć. Problemy pojawiają się w momencie kiedy rozporządzamy pokaźną liczbą mienia trwałego jednak nie możemy sobie pozwolić na nowego pracownika który byłby w stanie zająć się tylko inwentaryzacją. Tutaj nasza firma przychodzi Państwu z pomocną dłonią. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresach takich jak inwentaryzacja czy też administracji czasem pracy pracowników. Oferowane przez nas aplikacje dedykujemy zarówno małym przedsiębiorstwom jak i dużym firmom zatrudniającym ponad tysiąc pracowników. Przystosowujemy je do takich nietypowych zadań jak kierowanie ruchem lotniczym bądź składowanie odpadów komunalnych. Nasze oprogramowanie działa również w urzędach miejskich. Nie ma więc lepszej gwarancji jakości i niezawodności aniżeli nasze referencje.

  Termin dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla biura nieruchomości »

  eKOMAKO Makler Nieruchomości to kompletne narzędzie do wspomagania pracy biura nieruchomości każdej wielkości. Doskonale sprawdza się w małych jak i dużych agencjach. Dzięki pracy on-line maklerzy mogą uzyskać dostęp do potrzebnych informacji nawet w terenie, będąc u kontrahenta. Zapisana oferta może być od razu prezentowana w serwisie www biura nieruchomości bez konieczności ponownego jej wprowadzania. Zapraszamy do skorzystania z możliwości trzydziestodniowych testów naszego oprogramowania dla agencji nieruchomości.

  Termin dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy za free »

  Folder bezpłatnych plików, w tym do wykorzystania komercyjnego. Programy są dobrze opisane i umiejscowione w tematycznych kategoriach. Strona to prawdziwy rodzynek w gronie innych umożliwiających pobieranie plików. Sekreguj według nazwy albo przydatności treści, narzędzia, skryptu. Mamy fajną ofertę w aspekcie skryptów usprawniających wykorzystywanie z komputera, telefonu, a również szereg skryptów specjalistycznych, pouczających, przydatnych na rzecz biura, domu, poszczególnej sfery edukacji i tak dalej.

  Termin dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Subiekt »

  Małe i średnie firmy, skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę działu handlowego, z pewnością znajdą coś dla siebie wśród oprogramowania firmy InsERT. Proponujemy bowiem szeroką gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną - od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur, aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie sprzedażą i magazynami. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Bezpłatna infolinia handlowa: 800 109 509.

  Termin dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Serwis posiada wszystko, co powiązane z plikami, oprogramowaniem i wszelkiego rodzaju komputerowymi nowościami. Naszym zadaniem jest dostarczenie użytkownikom globalnej sieci szybkiego i łatwego dostępu do najlepszych i najnowszych programów z wszystkich najważniejszych dziedzin, a oprócz tego treści z nimi związanymi. Zaczynamy z aplikacjami dla najlepszego systemu operacyjnego - Windows, niemniej jednak pojawią się dodatkowe. Właściwie każdy płatny program ma swój darmowy odpowiednik. Dlaczego wykosztować się, jeśli można to mieć bezpłatnie? Nie masz zamiaru tracić kasy na antywirusa? Nie musisz! Najnowsze darmowe antywirusy w pełni nadają się do zastosowań prywatnych. Dzięki tej metodzie zatroszczysz się o swój laptop i o budżet domowy.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program antywirusowy »

  Dobry portal, na którym ściągniesz najnowsze wersje skutecznych i darmowych programów do ochrony peceta. W serwisie zamieszczamy jako bonus sporo narzędzi rozszerzających podstawowe bezpieczeństwo oraz takie, które oferują Ci niejawność. Niezbędną mocną stroną bloga jest także podkategoria ze szepionkami antywirusowymi nie wymagającymi instalacji. Skuteczne aplikacje zabezpieczające stanowiące podstawę ochrony każdego komputera. Ich praca to wykrywanie, zwalczanie i usuwanie wirusów komputerowych. Obecnie najczęściej jest to komplet programów zabezpieczających pecet przed różnego typu zagrożeniami.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • GIMP »

  Bezpłatny przydatny program do obróbki grafiki. Dzięki swoim funkcjom może ochoczo konkurować z drogimi aplikacjami komercyjnymi. Gwarantuje on obsługę wielu formatów plików. Ze względu na spersonalizowane zalety doskonale nadaje się on do pracy grafika komputerowego, a również dla fotografa, ale też niedoświadczonej mężczyźni i kobiety, która dopiero zaczyna swoją przygodę z grafiką albo woli mieć program do: zmiany kolorów grafiki, rozmiarów plików, skalowania, retuszu, wycinania czy wklejania. GIMP może pochwalić się też bardzo dobrą stabilnością, a ponadto szybkim działaniem.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  W naszym serwisie masz wszystko: instalki, pliki, skrypty, sterowniki i kilka innych potrzebnych rzeczy do ściągnięcia. Ogromna baza posegregowanych plików, sterowników i kodów do ściągnięcia. Znajdziesz sterowniki, pliki, skrypty i szybki download. Obszerna baza kodów na certyfikatów shareware, freeware dla systemów Windows, Linux, Mac OS i telefonów, smartfonów. Biblioteka kodów i plików. Prezentujemy m.in. sterowniki, skrypty powiązane z bezpieczeństwem, gry, multimedia i gadżety. Posiadamy dla Ciebie niemalże 100% najpopularniejszych kodów w wersjach bezpłatnych albo testowych.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antywirusy »

  Dostawcy oprogramowania nieustannie oferują nam nowiutkie antywirusy, które ochraniają nas przed wrogą działalnością w sieci. Niewątpliwie należy jest zainwestować w taki program, dlatego że wtenczas będziemy pewni, że wszystkie nasze działania w sieci są pewne i nic nam się nie stanie. Natomiast jeżeli nie mamy wysokich wymagań wystarczą bezpłatne wersje. Na rynku istnieją przeróżne antywirusy, które z przeróżnym rezultatem chronią nasze bezpieczeństwo w globalnej sieci. Nie można w zasadzie wyznaczyć najlepszego, ponieważ są one systematycznie aktualizowane i publikowane są co raz to nowsze wyniki badań na zagadnienie tego, jednakże nie ma co jest z nich rezygnować.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy »

  Wymóg prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa jest w naszym kraju narzucony z góry, poprzez odpowiednie ustawy i prawa. Posiadanie księgowości to baza na której prowadzący swoją działalność gospodarczą rozlicza się z Urzędem Skarbowym. Komputeryzacja oczywiście miała niemały wpływ na tę formę pracy. Program księgowy zastąpił obecnie wiele obliczeń, które były wykonywane na kartce papieru. Spowodowało to znaczne przyśpieszenie niektórych czynności. Informatyzacja procesu księgowości ? wciąż nie ustająca ? ewidentnie uprościła zadanie samym zawodowym księgowym.

  Termin dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy bez instalacji »

  Prezentujemy zestaw plików, które można uruchamiać bez instalacji z dowolnego nośnika, przykładowo. klucza USB. Zestaw zawiera wyselekcjonowane najlepsze i najnowsze wersje darmowych plików. Wystarczy rozpakować archiwum, podając ścieżkę dostępu do przenośnej pamięci rodzaju Flash, przykładowo. D:. Zestaw został wzbogacony o komfortowe menu startowe. Programy Portable nie wymagające instalacji. Możesz mieć w każdej chwili przy sobie swój program na nośniku USB, PenDrive i uruchamiasz program bez instalowania.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »