SEO

Strony związane z hasłem 'domy':

1 · 2 · następna strona »
 • Nieruchomości - mieszkania, domy »

  Najważniejsze agencje nieruchomości w naszym kraju oferujące mieszkania, działki oraz pozostałe nieruchomości.
  W czasach powszechnego zastoju, kiepskich zarobków oraz dużego bezrobocia, ludzie poszukują jak najtańszych rozwiązań. Nie inaczej sprawy mają się w przypadku szukania własnego mieszkania ? gdzieś przecież mieszkać trzeba. Nic więc dziwnego, iż tanie mieszkania są bardzo pożądane, w szczególności wśród osób młodych, którzy wciąż zarabiają za mało by pozwolić sobie na kupno gruntu i zbudowanie domu mieszkalnego czy zakup większego mieszkania lub apartamentu. Na naszej stronie m.in. biuro nieruchomości Lublin

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys ofertowy »

  Kosztorys szczegółowy na potrzeby PROW należy stworzyć opierając się na o ogólnie obowiązujące standardy wykonywania kosztorysów np. Polskie Standardy Kosztorysowania Robót Budowlanych opr. Kosztorys Sekocenbud czyli ORGBUD-SERWIS, podług zaleceniami formuły pierwszej - pkt. 3. 2. 1 ww. Norm. Kosztorys inwestorski szczegółowy powinien także zestawiać cenę jednostkową stworzenia robót, obliczoną w każdej pozycji kosztorysowej (w charakterze rezultat użycia formuły pierwszej). Zaleca się, żeby kosztorys inwestorski na potrzeby PROW zbudowany był przez osobę posiadającą odpowiednią edukację techniczną. Jakie dokumenty trzeba przedstawić wespół spośród kosztorysem inwestorskim? Wespół spośród kosztorysem Uczestnik ma obowiązek dostarczyć: - plany sytuacyjne oraz rysunki charakterystyczne, - zestawienia materiałów budowlanych wykonane ze wskaźników zużycia materiałów w robotach w przypadku, gdy Wnioskodawca samodzielnie kupuje materiały budowlane, - zestawienie maszyn i urządzeń, wykonane z normatywów pracochłonności w poszczególnych robotach budowlanych - jeżeli dotyczy. ARiMR bada przemówienie bardzo istotnych rozbieżności, co do zakresu (ilości robót budowlanych) innymi słowy, w odniesieniu do stylu robót, stwierdzając, czyli w kosztorysie znajdują się roboty, które, wbrew że nie były objęte wnioskiem, zaliczono jak koszty kwalifikowalne (przykładem akceptowalny kosztorys na budowę drogi, w którym poszukały się pozycje dotyczące ocieplenia ścian budynku, nie zważając na że kosztorys dotyczy jeno budowy ukochany).
   

  Termin dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Rzeszów »

  Firma Aurum zajmuje się profesjonalnym doradztwem z zakresu nieruchomości na wymagającym, podkarpackim rynku. W regionie tym agencje nieruchomości Rzeszów zajmują się wynajmem, sprzedażą lub najmem mieszkań, domów oraz nieruchomości komercyjnych. Aurum wyróżnia się spośród konkurencji indywidualnym podejściem do Klienta oraz rzetelnie świadczonymi usługami. Doskonała znajomość lokalnego rynku sprawia, że każdy z naszych Klientów pozostaje zadowolony pod koniec współpracy. Jeśli interesują Państwa lokale Rzeszów, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty na stronie www.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Podjęcie decyzji o budowie własnego domu bywa zapewne jedną z ważniejszych decyzji jak i inwestycji w naszym życiu. Budowa domu niesie też ze sobą pewne decyzje. Bardzo istotnym elementem będzie dokonanie wyboru, czy będzie to dom murowany czy może dom z elementów drewnianych. Mimo tego, że często wybierane są domy zrobione z cegły to mimo tego społeczeństwo małymi krokami zaczyna doceniać domy zrobione z drewna. Jesteśmy firmą, która proponuje wykonanie projektu, oraz budowę takiego domu od samych podstaw. Domy z bali w przeciwieństwie do tych bardziej popularnych - wykonanych z cegły posiadają wiele zalet. Na realizację budowy budowy takiego domku nie trzeba długo czekać, gdyż wykonanie trwa przeważnie trzy tygodnie. Kiedy ktoś zażyczy sobie zrobienie domu zimą, również nie jest to żadnym problem, albowiem zaprawa murarska potrzebna jest wyłącznie do stworzenia fundamentów. Cała reszta elementów składana oraz montowana jest za pomocą specjalnie wykonanych łączeń. Firma ?Sielanka? zaprasza do zapoznania się z galerią oraz ofertą budowy domów z drewna.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali i domy z drewna Zbigniew Szewczyk »

  Domy z bali na cały rok i na okres letni domy z drewna - to wychodzi nam najlepiej. Swoją działalność prowadzimy już od kilku lat i mamy wielu zadowolonych klientów. Budujemy domy z bali, karczmy, hotele i zajazdy. Domy budowane w tej technologii odznaczają się doskonałymi właściwościami termicznymi, urzekają pięknym wyglądem i są ekologiczne. Budowa domu przebiega bardzo szybko i sprawnie, co gwarantują nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Na naszej stronie internetowej znaleźć można bogatą galerię zdjęć z różnych etapów budowy domu z bali, jak również widok wnętrza domu w panoramie. Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony www i skorzystania z naszych usług. Zbigniew Szewczyk Domy z bali
  ul. Turecka 24
  98-215 Goszczanów tel.
  +48 43 829 75 73
  www. kanadyjskiedomy. pl

  Termin dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania i domy w Kołobrzegu i okolicy. »

  Serwis naszej agencji, który rekomendujemy Państwu w tym miejscu stanowi doskonałą bazę ofert, gdzie każdy planujący zakup nieruchomości w KOŁOBRZEGU i w pasie nadmorskim Pomorza Zachodniego odnajdzie coś interesującego. Domy jednorodzinne, mieszkania, lokale, działki budowlane i pensjonaty w preferowanym przedziale cenowym, standardzie wykończenia oraz zgodne z idealną lokalizacją. Nieruchomość prezentowane są w kilku kategoriach tematycznych, a praktyczna wyszukiwarka dodatkowo ułatwia poszukiwania i zaoszczędza czas na wertowanie dziesiątek ofert.

  Termin dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Częstochowa »

  Na rynku nieruchomości jesteśmy już od 2004 roku, pracownicy zatrudnieni w miejscowej jednostce działają w specjalności już od wielu lat. W głównej mierze koncentrujemy się na całościowym nastawieniu do interesantów. W miejscowej ofercie odkrywają się na przykład usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pomoc w uzyskiwaniu kredytów, zabezpieczeń oraz wykonywaniu profesjonalnych ocen nieruchomości. Mamy niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, jakie podwyższa istotnie bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych za naszym pośrednictwem.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe, bezpłatne, ogłoszenia drobne, kupię, sprzedam, zamienię. e-ogloszeniowo.pl »

  Strona z bezpłatnymi i płatnymi anonsami i ogłoszeniami. Cechuje ją czytelność oraz podział na województwa, regiony itp.
  Darmowe ogłoszenia w Twoim mieście. Znajdziesz tutaj pokój, pracę, samochód i psa, sprzedasz meble, ubrania i telefon.
  Darmowe ogłoszenia internetowe. Darmowe dodawanie ogłoszeń. Ogłoszenia w wielu kategoriach: praca, usługi, nieruchomości, motoryzacja i wiele innych. Sprzedam, kupię, zamienię, usługi i oferty, tutaj znajdziesz nowe i używane przedmioty oraz auta na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia i wiele innych.
  Serwis ogłoszeniowy. Darmowe bezpłatne ogłoszenia - kupuj, sprzedawaj, ogłaszaj w kategoriach sprzedam nieruchomości,szukam pracy, dam pracę, szukam inwestora.

  Termin dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Jedną z pierwszych decyzji jakie powinno się podjąć przed budową domu jest: czy będzie to dom drewniany czy murowany. Za strukturami z drewna świadczy sporo czynników: łatwość późniejszej rozbudowy, błyskawiczne rozgrzanie przemrożonego domu oraz szczególny mikroklimat w środku pomieszczenia, ale decydujący to niedługi termin realizacji budowy. Ostatni czynnik powoduje że, na domy drewniane decydują się niejednokrotnie inwestorzy, którzy nie mogą sobie pozwolić na prowadzenie budowy poprzez kilka lat. Szybka budowa, toczona przez wyspecjalizowane jednostki, jest bowiem sprawą niekoniecznie zasadną przez poniektórych inwestorów. Rzecz w tym, że niemało domów wznoszonych jest u nas metodą nazywaną popularnie gospodarczą. Na budowie pracuje tedy sam inwestor, przy pomocy rodziny lub znajomych. Gdy już postanowimy budować, musimy wyłowić właściwy projekt. W wykazach domy z drewna to mały procent wszystkich projektów. Kolejny krok to już budowanie domu. Tutaj najistotniejsze jest ustalenie odpowiedniej brygady wykonawczej, która się tym zajmie. Domki.biz - producent. Nasze domki składamy u klienta.

  Termin dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów energooszczędnych »

  Ajencja gotowych mieszkań z możliwością późniejszego wykupu rozważaliśmy na początku roku nic bardziej błędnego w przypadku jednej spośród naszych inwestycji zaś w wypadku niewykonania planu sprzedaży do momentu zakończenia jej.

  Termin dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy Na Sprzedaż Łódzkie »

  Nasza firma ma już bardzo długie doświadczenie na rynku pośrednictwa w nieruchomościach. Proponujemy różnorodne formy współpracy. Dla osób posiadających grunty, domy lub mieszkania i chcących znaleźć chętnych na kupno albo wynajem proponujemy pomoc w poszukiwaniach. Do dyspozycji klientów jest strona internetowa z ogłoszeniami oraz biuro, gdzie można skonsultować się z jednym z naszych doświadczonych pracowników. Dla chcących dokonać zakupu lub chętnych wynająć różne nieruchomości proponujemy podobne formy kontaktu.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane, domy z drewna, domy kanadyjskie »

  Nie domyślasz się co to domy kanadyjskie? A żałuj! Zajrzyj na naszą stronę internetową www.domtaniej.pl i dowiedz się trochę na ten temat. Gwarantujemy, że domy kanadyjskie Cię zaciekawią. Nasza firma oferuje tworzenie takiej nieruchomości i potrafi wykonać to nawet w trzy miesiące! Są to domy energooszczędne, a ich stworzenie nie przewyższa kosztów kupienia mieszkania. Domy kanadyjskie to w współczesnych czasach duża alternatywa rynku budowlanego. Wejdź jak najprędzej na naszą stronę firmową i zobacz wszystko to co cię interesuje w tym temacie. Z pewnością warto się nad takim rodzajem domu głęboko zastanowić.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe projekty domów »

  Publiczna Sztab Dróg Krajowych a Autostrad przyzwała wykonawcę do ciągnięcia profesyj.
  Gotowe jest wcześniej 95 proc. mostu w Mszanie, jaki jest minionym substratem 18-kilometrowego aspektu autostrady.

  Termin dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania »

  Strona przeznaczona jest dla oferentów i zainteresowanych darmowymi ofertami nieruchomości, tylko i wyłącznie bez pośredników. Nie ma żadnych opłat za rejestrację, jak również za umieszczanie ogłoszeń. Serwis posiada odpowiedni podział na kategorie tematyczne, ułatwiając tym samym odszukanie właściwej treści oraz miejsca na przedstawienie oferty. Ogłoszenia w serwisie dotyczą sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości, takich jak: mieszkania, domy, lokale i działki. Najistotniejszą zaletą serwisu jest możliwość bezpośredniego kontaktu pomiędzy oferentem i zainteresowanym, bez udziału biur nieruchomości.

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje w nieruchomości »

  Prezentowany przez nas serwis zajmuje się szeroko pojętą tematyką obejmującą badania rynku nieruchomości. Na naszych stronach znajdują się zarówno oferty nieruchomości, dotyczące wynajmu, sprzedaży, a także podpowiedzi odnośnie związanych z rynkiem tematów jak np.: rynek pierwotny nieruchomości, finansowanie nieruchomości. Znaleźć tu można również praktyczne informacje na temat kursów dla osób zainteresowanych tematyką, o tym gdzie i jak można pogłębić swoja wiedzę, odbyć studia podyplomowe nieruchomości. Deweloper, doradca nieruchomości bez problemu odnajdą tu przydatne dla siebie informacje. Wśród ogłoszeń odnaleźć można grunty, domy, obiekty komercyjne czy pod inwestycje, zakłady, przedsiębiorstwa nieruchomości.

  Termin dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Weselne Warszawa »

  Jesteśmy spółką, która zajmuje się pełnym zakresem usług związanych z planowaniem, organizacją i przeprowadzeniem różnorakich imprez okolicznościowych. Nasze doświadczenie na rynku pozwala nam na przygotowanie cateringu nawet dla dwóch tysięcy osób. Posiadamy niezbędne narzędzia, akcesoria, sprzęt techniczny oraz transportowy, aby zorganizować dużą imprezę plenerową, czy też mniejsze spotkanie okolicznościowe lub firmowe. Dla naszych klientów mamy w ofercie również usługi z zakresu transportu gości luksusowymi limuzynami, busami i autobusami.

  Termin dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rogowo »

  Bywają jednak różnorodne promocje w ofercie deweloperskiej. W ten sposób mamy możliwość kupić najnowsze nieruchomości nad morzem w kwocie, jaką zazwyczaj musimy wydać na nieruchomość na rynku wtórnym. Natomiast będzie to bez wątpienia ogromna oszczędność pieniędzy oraz duża przyjemność z zakupu własnego domu. Warto więc regularnie analizować akcje promocyjne i wydać mniej.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy Częstochowa »

  Nasza agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomości ma bardzo nowoczesne podejście do tej branży. Wiemy, że klientom zależy przede wszystkim na rzetelności oraz przejrzystości zasad panujących przy współpracy z pośrednikiem. My to właśnie proponujemy. Cennik znany jest od początku każdemu naszemu klientowi, ewentualnie możemy dać tylko zniżki jeżeli wartości transakcyjne są bardzo wysokie lub ktoś jest naszym stałym klientem. W naszej firmie wyznajemy zasadę poleceń dlatego premiujemy polecających oraz stałych klientów.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia - http://e-handelek.pl/ »

  Portal e-handelek oferuje dla wszystkich darmowe ogłoszenia sprzedaży rzeczy używanych i nowych w Twojej okolicy. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Dostępne kategorie: Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne
  E-handelek to darmowe ogłoszenia lokalne w branży; Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta, dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku. Dodaj bezpłatne ogłoszenie kupię lub zlecę, porównaj oferty od firm i wybierz najlepszą. Zlecenia i zamówienia dla firm, instytucji i osób prywatnych

  Termin dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domy kanadyjskie »

  Domy kanadyjskie jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem własnego lokalu mieszkalnego w bardzo krótkim czasie nie tracąc w dodatku majątku to w tej chwili ty musisz skontaktować się z nami. Firma budowlana Domy i domki zajmuje się budową domów dla naszych kontrahentów od przeszło dwudziestu lat. Nasze bogate wiedzę praktyczną umożliwia nam, ażeby oferować usługi związane z budownictwem na bardzo wysokim poziomie. Najlepszą oceną są dostępne liczne realizacje które dostępne są na naszej witrynie internetowej WWW, to dzięki nim mogą Państwo zaobserwować jak dużo ludzi zaufało nam oddając w nasze ręce to co dla nich najcenniejsze i to co posiada im służyć przez wiele lat.

  Termin dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »