SEO

Szkoła jazdy Płock

Szkoła jazdy Płock Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

Szczegóły strony naukajazdy.automotors.info:

Podlinkuj stronę naukajazdy.automotors.info:

Szkoła jazdy Płock

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 197

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.

  Termin dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce »

  W swojej ofercie posiadamy sposobność wykupienia ponadprogramowych godzin dla osób, które pragną poćwiczyć przed egzaminem, żeby następnie czuć się twardo za kierownicą. Nasza szkoła jazdy zaistniała dla w największym stopniu wymagających, dla osób, które też jak my, nie uznają kompromisu i dobitnie dążą do wyznaczonego celu. Nasz perfekcyjny instruktor serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą zachwycającą ofertą. Kurs na prawo jazdy wynosi 30 godzin.

  Termin dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Naszym zamiarem jest przede wszystkim nauczenie kursanta odpowiedniego zachowywania się w ruchu drogowym i przepisów ruchu drogowego. W 2010 roku zdawalność egzaminów naszych kursantów za pierwszym razem wyniosła 41 procent, co daje nam wspaniały wynik, 1 miejsce w rankingu Szkół jazdy w Krakowie, w Kielcach to jest 3 miejsce. Na naszej witrynie internetowej znajdą państwo krocie użytecznych informacji, na przykład całkowity dane kontaktowe. Nasza kapitalna szkoła jazdy oferuje przystępne ceny szkoleń.

  Termin dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Zapraszamy do ogólnopolskiego portalu szkół nauki jazdy. Portal przeznaczony jest nie tylko dla Ośrodków szkolenia kierowców ale również dla kandydatów na kierowców. Jeżeli jesteś właścicielem, kierownikiem czy instruktorem OSK możesz za darmo zareklamować swoje usługi które będą widoczne w twoim mieście, województwie lub w skali kraju. Jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie iść na kurs prawa jazdy to tutaj możesz poszukać szkoły która będzie ci najbardziej odpowiadać pod względem, lokalizacji, ceny, wyposażenia lub instruktorów. Zapraszamy

  Termin dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • STRAŻAK - Nauka Prawo Jazdy Opole »

  Od 10 lat Instruktorzy Ośrodka szkolenia kierowców STRAŻAK skutecznie przygotowują do egzaminu i samodzielnej jazdy, a od 2 lat szkolimy na kategorię B1 czyli prawko od 16 lat. Zapoznaj się z naszą ofertą kursów oraz jazd doszkalających po trasach egzaminacyjnych.

  Termin dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy »

  Emano to działająca na terenie Wielkiej Brytanii firma, która oferuje pomoce dydaktyczne Polakom, którzy pragną wyrobić prawo jazdy w Londynie czy innym brytyjskim mieście. Materiały opracowane przez Emano zostały skonstruowane w taki sposób, by każdy bez problemu zdał teoretyczny i praktyczny egzamin na prawo jazdy. Na stronie Emano.co.uk widnieją praktyczne porady odnośnie tego, którzy instruktorzy i która szkoła nauki jazdy będzie najodpowiedniejsza dla poszczególnych kursantów starających się o zdobycie angielskiego prawa jazdy. Z Emano nauka jazdy w Londynie staje się przystępniejsza, a co z tym związane i uzyskać prawo jazdy w Anglii po polsku jest o wiele prościej.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa »

  Firma Nauki Jazdy Q-Mobil, wykonuje kursy szkoleniowe na prawo jazdy kat. B w Warszawie, oraz jazdy dodatkowe w Warszawie, dla osób mających potrzebę prawidłowo wyszkolić się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Bródno, Ochota, Okęcie, Bemowo, lub w każdym WORD w kraju. Przygotowywane przez OSK Q-Mobil, kursy na prawo jazdy w Warszawie, oznaczają się fachowym podejściem do uczestnika szkolenia, oraz znaczną zdawalnością egzaminów, przez wyuczonych kursantów . Autoszkoła Q-Mobil, to ponadto propozycja typu: nauka jazdy Warszawa z przyjazdem do kursanta. Doszkalanie w szczególności zalecamy dla osób, które skończyły szkolenie na prawo jazdy, lecz ale nie pozyskały wysokich umiejętności władania autem, zezwalających na zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia unijne dla kadr pracowniczych to inwestowanie pieniędzy we sukces firmy. Każdy wyszkolony pracownik, oprócz wiedzy która nabędzie na szkoleniu, wnosi do firmy też zadowolenie i dobrą atmosferę, gdyż wie że pracodawca go docenia umożliwiając mu podnoszenie kwalifikacji. Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej pracodawcy mają jeszcze bardziej ułatwione zadanie - szkolenia efs są nawet w 90% dofinansowane przez Unię Europejską, więc firma zyskuje zadowolonego pracownika o wyższych kwalifikacjach jednocześnie ponosząc za to minimalne koszty.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na pojazdy uprzywilejowane »

  Kompleksowe kursy na kierowcę pojazdu uprzywilejowanego są dostępne w ofercie naszej szkoły jazdy. Instruktorzy z wieloletnią praktyką nauczą kursantów bezpiecznej jazdy pojazdami uprzywilejowanymi, zgodnie z najnowszymi przepisami prawnymi. Nasze centrum szkoleniowe zapewnia atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę naszych Klientów.
  Podczas trwających zajęć teoretycznych uczestnicy kursu utrwalą swoją wiedzę o podstawowych zasadach ruchu drogowego. Profesjonalni nauczyciele jazdy pomogą zrozumieć mechanizmy wypadków drogowych i reguły bezpiecznej jazdy pojazdem uprzywilejowanym. Ponadto wytłumaczą jak walczyć z stresem wykonując czynności zawodowe. Podczas zajęć praktycznych, przyszli kierowcy nauczą się obsługi pojazdów takich jak ambulans, wóz strażacki, wóz Policyjny, bankowóz i innych pojazdów które łączą się z zabezpieczeniem bezpieczeństwa społecznego. Dodatkowo wezmą udział w zajęciach na płycie poślizgowej i na placu manewrowym.
  Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu powinny mieć ukończone 21 lat. Warunkiem udziału w kursie jest także posiadanie czynnego dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdów w danej kategorii, dokumentu potwierdzającego praktykę zawodową, a także zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu kierowcy pojazdów uprzywilejowanych.
  Kurs na kierowcę pojazdu uprzywilejowanego przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają pracę w służbach medycznych i w służbach bezpieczeństwa, a także dla doświadczonych kierowców, chcących uzyskać dodatkowe kwalifikacje. Gwarantujemy materiały szkoleniowe i kurs na bardzo wysokim poziomie.

  Termin dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy jazdy Toruń »

  Specjalizacją OSK Natan jest prowadzenie kursów prawa jazdy w kat. A i B. Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych szkół jazdy w regionie. Dysponujemy własnym placem manewrowym i bogatą w nowoczesne technologie salę wykładową. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są na pojazdach do nauki jazdy, aktualnie używanych w WORD Toruń. Z OSK Natan nauka jazdy to gwarancja sukcesu.

  W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców zatrudniamy jedynie najlepszych instruktorów. Wielu z nich mówi biegle po angielsku i posiada wykształcenie pedagogiczne. Są cierpliwi, aczkolwiek wymagający, czego wynikiem jest wysoka zdawalność naszych kursantów.

  Każdy z uczniów, uczestniczący w prowadzonych przez nas kursach na prawo jazdy A i B otrzyma niezbędne pomoce naukowe i będzie miał możliwość skorzystania z stanowiska komputerowego z bogatą bazą wiedzy teoretycznej. OSK Natan przygotuje Ciebie jak żaden inny ośrodek.

  W naszej ofercie proponujemy atrakcyjne rabaty cenowe dla studentów i zniżki dla grup zorganizowanych. Jesteśmy rzetelnym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, którego priorytetem jest nauka bezpieczeństwa na drodze. Wstąp do grona usatysfakcjonowanych kursantów i podejdź do egzaminu bez żadnego stresu.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »