SEO

Euro-medical.pl

Euro-medical.pl Dysponując wyjątkowo sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, firma Euro-Medical może stale rozwijać się jako producent sprzętu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długiej tradycji, która od zarania pozwala naszej firmie stale rozszerzać swoje horyzonty. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem a także sprzedawcą sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego, aparatury medycznej oraz pozostałych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy istniejemy od 2000 roku i cały czas rozwijamy swoją działalność w branży medycznej. Przedsiębiorstwo Euro-Medical powstała w 2000 roku, z potrzeby zaoferowania polskim klientom najwyższej klasy sprzętu oraz aparatury medycznej.
Nabyte doświadczenie w państwach Europy takich jak Niemcy, Wielka Brytania tudzież Holandia zapewniło nam solidny fundament, na którym zbudowaliśmy naszą firmę w Polsce. Aktualnie jesteśmy jednym z głównych, polskich dystrybutorów w branży medycznej. W naszej ofercie możesz znaleźć całościowe wyposażenie do placówek rehabilitacyjnych, gabinetów lekarskich i szpitali. Świetna jakość oraz niezawodność wytwarzanego oraz sprzedawanego sprzętu oraz nowoczesna użyteczność pozwalają przedsiębiorstwu na skuteczne konkurowanie z największymi sprzedawcami tego typu wyrobów na świecie.
W ofercie firmy Euro-Medical znajdują się także między innymi nowoczesne elektrokardiografy do badania EKG z analizą a także interpretacją oraz elektroencefalografy. W roku 2002, dzięki zainwestowaniu w lakiernię proszkową oraz zakupie paru maszyn do obróbki metalu, nasza oferta została rozszerzona o meble medyczne i poważniejszy sprzęt medyczny (ręczne wózki transportowe, łóżka szpitalne).
Z biegiem lat dzięki ambicjom a także chęci progresu rozpoczęliśmy produkcję jak również sprzedaż stołów do rehabilitacji oraz wyposażania placówek medycznych. http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

Szczegóły strony www.euro-medical.pl:

Podlinkuj stronę www.euro-medical.pl:

Euro-medical.pl

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia logopedyczna, logopeda Warszawa »

  Zapraszam do kontaktu i współpracy w ramach oferty przedstawionej na mojej stronie.
  Pomagam tym osobom, które chcą poprawić i skorygować swoją wymowę. Im sprawniejszy język, tym kontakt z otoczeniem skuteczniejszy i łatwiejszy. Należy pamiętać, że budowanie swojego "image", to w dużym stopniu nasz sposób wypowiadania się i poruszania. Na pewno ważniejszy niż kolor sukienki czy garnituru. Opanowanie tych umiejętności dodaje poczucia pewności i podnosi nasze kwalifikacje. Sprawia mi ogromną satysfakcję, jeśli mogę pomóc osiągnąć to moim studentom, uczniom i ludziom ze świata biznesu, mediów, polityki, prawa i edukacji.
  Mam nadzieję, że współpraca ze mną przyczyni się do tego, że zarówno Państwo, jak i Państwa dzieci będziecie mówić poprawnie i wyraziście.
  Dobra mowa, to podstawowy element komunikacji i niezbędna umiejętność w wielu zawodach.
  Życzę dużo cierpliwości i radości w ćwiczeniach i doskonałych efektów waszej pracy nad mową.
  Zapraszam do zapoznania się z moją stroną

  Termin dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta wrocław - klinika dentystyczna we Wrocławiu »

  Zdjęcie rentgenowskie spełnia ogromną rolę w diagnostyce stomatologicznej.
  Umożliwia lekarzowi ocenę uzębienia oraz dokładną analizę i postawienie precyzyjnej diagnozy. Badania radiologiczne pozwalają wykryć najwcześniejsze zmiany patologiczne pacjenta, a generowany obraz jest informacją niedostępną innymi metodami diagnostycznymi.
  Rentgen stomatologiczny pomaga podczas planowania leczenia zachowawczego, ortodontycznego oraz implantologicznego. Jest bardzo istotnym narzędziem pracy w chirurgii szczękowej, stomatologicznej, implantologii, protetyce i endodoncji. Zdjęcia wykonywane są techniką cyfrową, co obniża dawkę promieniowania oraz gwarantuje wysoką jakość obrazu. Zabieg jest całkowici bezpieczny i bezbolesny. Pacjent ubierany jest w ?kubraczek ochronny?, który chroni go przed działaniem promieniowania. Oczekiwanie na wywołanie zdjęcia trwa kilka minut. Na życzenie pacjenta zdjęcie może być wydrukowane na papierze fotograficznym oraz na płycie CD.

  Termin dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maquillaje permanente MALAGA, micropigmentacion MALAGA »

  Maquillaje permanente MALAGA, micropigmentacion MALAGA, http://beauty-beata-jarecka.com/blog.es/4.phpMARBELLA: MAQUILLAJE PERMANENTE MICROPIGMENTACIÓN Y APLICACIONES PARAMEDICAS AREOLAS MAMMARIAS+34 670988153
  Maquillaje permanente MALAGA, micropigmentacion MALAGA,

  Termin dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Warszawa »

  Jednym z wielu nierzadko odwiedzanych doktorów jest w Polsce lekarz okulista. owe częste odwiedziny wynikają między innymi z potrzeby zbadania wzroku i sprawienia sobie okularów albo szkieł kontaktowych. Jeśli więc ktoś z Państwa ma wadę wzroku i potrzebny jest mu lekarz okulista Warszawa na pewno wyjdzie naprzeciw tym oczekiwaniom. Nasza strona internetowa oferuje jedną z bardziej profesjonalnych warszawskich firm świadczących tego typu usługi. Standardem jest już teraz badanie wzroku, dobór typu szkieł potrzebnych w danym przypadku i ich zakup w jednym punkcie. Więc, gdy ktoś oczekuje nie tylko odwiedzin u okulisty, ale i kontaktu ze specjalistą, jakim jest optyk Warszawa, a przede wszystkim nasza firma, zaoferuje Państwu zarówno rozmowę z lekarzem, jak i z optykiem, w celu doboru szkieł i ciekawych oprawek.

  Termin dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów Wrocław »

  Wrocławska klinika stomatologiczna ARTIDENT oferuje Państwu usługi z zakresu protetyki. Zajmujemy się między innymi wszczepianiem implantów, które są obecnie najlepszym sposobem przywracania pełnego uśmiechu w przypadku utraty zębów. Poza tym nasza oferta obejmuje wybielanie zębów, korony porcelanowe, licówki a także usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Zapraszamy!

  Termin dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania Doppler Warszawa »

  Rak szyjki macicy to najczęstszy rak u pacjentek onkologicznych, które skończyły już dwadzieścia pięć lat i które jednocześnie są jeszcze przed trzydziestym piątym rokiem życia. W późniejszym wieku występują częściej nowotwory jelita grubego i inne.
  Wszystkie kobiety mogą obronić się przed groźnym w skutkach guzem szyjki macicy przeprowadzając potrzebne badania usg dopplercytologiczne raz na jakiś czas. Powszechnie uznaje się, że badania tego typu powinny być przeprowadzane co roku. Każda kobieta powinna mieć świadomość, że jeśli ginekolog warszawa wykryje odpowiednio wcześnie nowotwór szyjki macicy, będzie można całkiem zniweczyć guz i odegnać go bez szans na odnowienie się w organizmie pacjentki.
  Które kobiety są wystawione najbardziej na ryzyko wystąpienia raka szyjki macicy? Z reguły dotyczy on kobiet, które bardzo wcześnie zaczęły współżyć seksualnie, oraz tego rodzaju kobiet, które regularnie zmieniały osoby, z którymi współżyły lub miały ich po prostu mnóstwo. Rak szyjki macicy jest wywoływany przez komórki wirusowe, który jest chorobą który jest przenoszony przez stosunki seksualne.
  Rak szyjki macicy w początkowych okresach namnaża się całkowicie bez objawów, oraz również można to odczuć pod postacią plamienia po współżyciu i krwawienia zwykle z narządów rodnych.
  Sposobów toczenia walki z rakiem szyjki macicy istnieje wiele, z reguły ginekolog warszawa będzie kierować nas na szczegółowe badania, które mają na celu wyjaśnić do jakiego stopnia daleko posunięte są zniszczenia wywołane rakiem. W dalszym etapie leczenia kobieta jest polecana na chemioterapię, radioterapię lub na zabieg chirurgiczny, mające na celu zniwelowanie komórek rakowych oraz niekiedy narządów, które są zniszczone przez nowotwór.

  Termin dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm dziecięcy »

  Autyzm głęboki to bardzo poważne zaburzenie rozwojowe, które określa dalsze życie naszej pociechy. Autyzm polega na dysfunkcji z funkcjonowaniem mózgu. Do najistotniejszych problemów związanych z Autyzmem zaliczamy problemy ze związkami społecznymi oraz wyrażaniem uczyć. Trudno oszacować częstotliwość pojawiania się tego zaburzenia u naszych dzieci. Zależy ono przede wszystkim od wieku dzieci i położenia geograficznego. Musimy zaznaczyć, że Zespół Kannera jest leczony w sposób behawioralny i farmakologiczny, ale nie jest kompletnie uleczalny. Gdyż na zespół Kannera wpływają cechy, które są determinowane na bardzo wczesnym etapie wzrostu naszej pociechy. Przyczyn autyzmu jest wiele. O to niektóre z nich: genetyczne, uszkodzenia centralnego układu nerwowego, porażenie mózgowe oraz alergie. Tym razem do skutków autyzmu zaliczymy na przykład: izolacja, stałe powtarzanie tych samych czynności, zaburzenia mowy, brak twórczości podczas zabawy i rutyna. Autyzm jest poważnym zaburzeniem, które, nie leczone i badane poważnie utrudni funkcjonowanie małemu dziecku. Dlatego właśnie powinniśmy jak najszybciej nawiązać kontakt z kompetentnym lekarzem. Aby to zrobić wystarczy wpisać w google następujące frazy: dzieci z autyzmem, autyzm diagnoza, leczenie autyzmu, autyzm objawy, autyzm u dzieci oraz autyzm dziecięcy.

  Termin dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Olsztyn »

  Jeśli szukasz dobrego stomatologa w mieście Olsztyn - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony naszego gabinetu. Zapewniamy szeroki zakres leczenia zębów w przystępnych cenach. Usługi profilaktyczne, stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci, leczenie kanałowe zębów, protetyka oraz usuwanie zębów.

  Termin dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk »

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio istnieje od 2006 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą. Skupiamy się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych. W naszym laboratorium dobieramy i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną. Jeśli chodzi o wyciski protetyczne preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack. Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
  Oferujemy współpracę gabinetom stomatologicznym w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu Dental Ceramic Studio dobiera indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Termin dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna Wrocław »

  Centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic znajduje się na Bielanach Wrocławskich. W naszej klinice bezpieczeństwo pacjentów jest sprawą kluczową. Staramy się żeby pacjent czuł się u nas komfortowo. Nasi lekarze nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, żeby sprostać wymaganiom naszych pacjentek. Największą popularnością cieszą się mezoterapia mikroigłowa, powiększanie i modelowanie ust, korekta zmarszczek, botoks, laserowy resurfacing, Skinfrax, lipoliza iniekcyjna, wolumetria, nieinwazyjny lifting HIFU i lifting plazmą. Należy pomyśleć o wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, modelowanie kształtu nosa, wypełnienie okolicy skroniowej hialuronianem oraz nici liftingujące.

  Powiększanie ust
  Chciałabyś nadać swoim ustom blask? W naszym centrum mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów powiększania i modelowania ust kwasem hialuornowym. Nasi eksperci zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo.

  Zabieg osoczem bogatopłytkowym
  Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym daje niesamowite efekty, polepsza nawilżenie i napięcie skóry okolicy poddawanej zabiegowi.
  Lifting twarzy HIFU
  Jeżeli wiotkie policzki i duże chomiki nie dają Ci spokoju Nieinwazyjny lifting jest dla Ciebie pewną metodą na poprawę wyglądu

  W Klinice Medeste Clinic poznacie Państwo ekspertów, który zadbają o Wasz wygląd. W ofercie mamy dostępne wiele zabiegów medycyny estetycznej np. wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe, Sunekos, laser frakcyjny CO2, RF, Nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

  Termin dodania: 08 04 2020 · szczegóły wpisu »