SEO

Przydatne programy

Przydatne programy Portal Plikomania to zbiór posegregowanych plików, sterowników i programów do pobrania. Darmowe programy przydatne dla każdego internauty. Dzisiaj odnaleźć można mnóstwo bezpłatnych programów czy dodatków internetowych. Postaraliśmy się wyselekcjonować te, które są według nas najlepsze i przydadzą Tobie się w różnych sytuacjach. Posiadamy nadzieję, że o większości z nich jak dotąd nie słyszeliście i w chwili obecnej wasza praca z komputerem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przydatne na codzień programy komputerowe dzieki którym twoja praca stanie sie o kilka łatwiejsza.

Szczegóły strony www.plikomania.net:

Podlinkuj stronę www.plikomania.net:

Przydatne programy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy antywirusowe »

  Jednym z wartych odwiedzenia miejsc do wyszukiwania darmowych zamienników aplikacji jest serwis Pliksy - internetowy katalog programów za friko posiadający wiele interesujących pozycji. Co ważne, wszelkie programy - by pojawić się na stronie - muszą posiadać bezpłatną licencję. Poszukując alternatywnych aplikacji za friko nie zapomnij o mojej stronie z znanymi aplikacjami. Znajdziesz tu tysiące posegregowanych w katalogach tematycznych i według tagów aplikacji dla Twojego laptopa.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szczepionki antywirusowe »

  Aplikacje antywirusowe pozwalają na możliwość zapewnienia dla własnego laptopa adekwatnego zabezpieczenia w przypadku zaatakowania szkodliwego oprogramowania. Co więcej darmowe wersje aplikacji antywirusowych umożliwiają dość szybkie uporanie się z niebezpieczeństwami czającymi się w internecie. Wirusów jest z każdym dniem coraz więcej i powinno się sobie w skuteczny sposób z wszyskimi dać radę. Przeto też producenci antywirusów udostępniają dla chętnych różnorodne wersje przyszłościowych programów do ochrony spersonalizowanych danych i laptopa.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firefox »

  Jedna z najlepszych przeglądarek www. Daje przydatne do sprawnego przeglądania funkcje, natomiast do dyspozycji internautów oddano setki pluginów i dodatków pozwalających dopasować program do swoich potrzeb. Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania irytujących okienek. Wbudowany, do mojej dyspozycji oddany został wygodny menadżer pobierania plików. Pomiędzy priorytetowych zalet przeglądarki często wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych dodatków.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  W naszym serwisie masz wszystko: instalki, pliki, skrypty, sterowniki i kilka innych potrzebnych rzeczy do ściągnięcia. Ogromna baza posegregowanych plików, sterowników i kodów do ściągnięcia. Znajdziesz sterowniki, pliki, skrypty i szybki download. Obszerna baza kodów na certyfikatów shareware, freeware dla systemów Windows, Linux, Mac OS i telefonów, smartfonów. Biblioteka kodów i plików. Prezentujemy m.in. sterowniki, skrypty powiązane z bezpieczeństwem, gry, multimedia i gadżety. Posiadamy dla Ciebie niemalże 100% najpopularniejszych kodów w wersjach bezpłatnych albo testowych.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne programy »

  Na mojej stronie znajduje się ogromny zbiór oprogramowania na laptopy. Każdy z plików jest przydzielony do odpowiedniej kategorii, dzięki temu każdy śpiesznie i bez dylematu znajdzie program, który jest jemu wymagany. Kompletna baza z bezpłatym oprogramowaniem. Każdy użytkownik Internetu znajdzie tu dla siebie jakieś fajne aplikacje i będzie do nas powracał. Portal skupia swoją uwagę głównie na darmowych programach, które mają ugruntowaną pozycję, sprawdziły się i przez wielu użytkowników otrzymały przychylne komentarze.

  Termin dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma Standard »

  NoJeżeli poszukujesz rozwiązania informatycznego, dzięki któremu stworzysz kosztorys budowlany zapraszamy Ciebie do zaglądnięcia do prezentowanego serwisu. Oferujemy sporo programów, które wykorzystasz przy pracy. W naszej propozycji znajduje się program Norma Standard, a także bazy cenowe Sekocenbud, Intercenbud i inne narzędzia komputerowe wspierające zadanie tworzenia kosztorysu. Norma Standard jest uznanym wśród przedsiębiorstw programem kosztorysowym producenta Athenasoft. Zamówiony asortyment wysyłamy kurierem na nasz koszt, co gwarantuje sprawną i niezawodną realizację zakupionego oprogramowania. Serdecznie zapraszamy do składania zleceń poprzez stronę lub telefonicznie poprzez infolinię handlową.

  Termin dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne pliki »

  Portal oferuje bardzo istotne aplikacje komputerowe do ściągnięcia. Sprawdź jakie bezpłatne aplikacje oferujemy do przeglądania stron internetowych, komunikowania się on-line i zastosowania poczty elektronicznej. Przejrzyj nasze aplikacje do obrazków i katalog aplikacji obsługujących multimedia, kodeków i nagrywarek. Zapoznaj się z narzędziami, które przyspieszą pracę twojego komputera. Przeczytaj opisy najbardziej znanych aplikacji komputerowych. Z nami zadbasz o bezpieczeństwo, komfort i przyjemność pracy z komputerem. Wszystkie bezpłatne aplikacje dostępne na stronie, posiadają jasne i przydatne opisy.

  Termin dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • VLC media player »

  VLC media player to darmowy odtwarzacz multimedialny rozwijany poprzez VideoLAN, rozpowszechniany na zezwoleniu GPL, który ma możliwość być też używany jako hosting w sieciach komputerowych o dużej przepustowości. Pomiędzy obsługiwanych formatów znajdują się: Ogg, MPEG, DivX, MP3 i inne. Ma możliwość także odtwarzać filmy z płyt DVD, VCD i Blu-ray. Za jego radą można również oglądać film wraz z tekstami też ze znakami polskimi. Aplikacja nie wymaga instalacji żadnych kodeków do działania.

  Termin dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwerownia »

  Serwerownia to wydzielone, specjalnie przygotowane i odpowiadające ściśle określonym parametrom pomieszczenie, w którym znajduje się serce systemu teleinformatycznego, a więc serwer wraz z innymi urządzeniami, odpowiadającymi za niezakłócone funkcjonowanie sieci informatycznej. Mniejsze firmy decydują się na zawodne serwerownie składające się z jednego lub kilku serwerów, często nawet nie przeznaczając na nią oddzielnego pomieszczenia, podczas gdy większe przedsiębiorstwa budują systemy wielo serwerowe w specjalnie do tego zaprojektowanych i przygotowanych miejscach. Budowa serwerowni z prawdziwego zdarzenia jest droga, polecamy więc miejsce do dzierżawy na serwerach CK ZETO.

  Termin dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur 2020 na telefon »

  Narzędzie, które pozwala wystawić pożądany rodzaj faktury w firmie, jest dla przedsiębiorcy elementem fundamentalnym. Prawo bowiem przewiduje inne cechy dokumentu sprzedaży w przypadku sprzedaży krajowej, inne dla eksportu wewnątrzwspólnotowego a jeszcze inne w przypadku eksportu usług poza terytorium unii europejskiej. Część z nich zawiera elementy wspólne, ale kontrolne organy państwowe przywiązują uwagę właśnie do detali. Profesjonalny program do wystawiania faktur daje możliwość korzystania z kompleksowej obsługi, przy jednoczesnej optymalizacji pracy. Taką właśnie jest aplikacja FakturaLight.

  Termin dodania: 07 04 2020 · szczegóły wpisu »